Producenci
Promocje
Drzwi do wnęki Huppe Jette Joop 90cm
Drzwi do wnęki Huppe Jette Joop 90cm
1 780,00 zł 1 580,00 zł
szt.
Plafon Gracia 50cm - ostatnia sztuka
Plafon Gracia 50cm - ostatnia sztuka
2 100,00 zł 1 580,00 zł
szt.
Drzwi do wnęki prysznicowej 90cm
Drzwi do wnęki prysznicowej 90cm
1 490,00 zł 1 380,00 zł
szt.
Umywalka Althea Hera Uno + reling + 2 nogi metalowe
Umywalka Althea Hera Uno + reling + 2 nogi metalowe
2 960,00 zł 1 860,00 zł
szt.
Drzwi do wnęki prysznicowej Huppe Design 80cm
Drzwi do wnęki prysznicowej Huppe Design 80cm
1 050,00 zł 999,00 zł
szt.
Zestaw natryskowy Cubic z deszczownicą
Zestaw natryskowy Cubic z deszczownicą
890,00 zł 490,00 zł
szt.
Kinkiet Sugar - Ostatnie Sztuki!
Kinkiet Sugar - Ostatnie Sztuki!
690,00 zł 350,00 zł
szt.
Plafon Rottondo
Plafon Rottondo
1 650,00 zł 1 359,00 zł
szt.
Plafon Divano 44cm
Plafon Divano 44cm
1 400,00 zł 1 359,00 zł
szt.
Plafon Fantasia
Plafon Fantasia
1 540,00 zł 1 450,00 zł
szt.
Plafon Arty 55cm - Ostatnie Sztuki!
Plafon Arty 55cm - Ostatnie Sztuki!
1 100,00 zł 999,00 zł
szt.
Lampa wisząca Dorothy
Lampa wisząca Dorothy
1 580,00 zł 1 380,00 zł
szt.
Zasady przetwarzania danych osobowych

 

Drogi Kliencie,
Poniżej przedstawiamy informacje o tym w jaki sposób, w jakich celach oraz w jakim zakresie przetwarzamy Twoje danych osobowe, w związku z obsługą sklepu internetowego www.MHlazienki.pl

 

INFORMACJA O ZGODZIE NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH PRZY KORZYSTANIU ZE STRONY INTERNETOWEJ www.MHlazienki.pl

I. Postanowienia ogólne (cel przetwarzania)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mailowego, adresu korespondencyjnego oraz adresu prowadzenia działalności gospodarczej (adres firmy), adresu IP, numeru telefonu komórkowego, wybranej formy płatności, daty rejestracji, informacji o zamówieniu (daty złożenia, przewidywanej dacie realizacji, płatności, dostawie, kosztach dostawy, całkowitej wartości zamówienia, etc.), przez Urszulę Turalską-Dzwonkowską, prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: P.H.U.MART-HURT II z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bartyckiej 24/26 pawilon 214, 00-716 Warszawa („Mart-Hurt”), będącą administratorem danych osobowych (dalej jako „Administrator”) w celu realizacji zamówienia, w szczególności zamówienia wysyłkowego, do którego niezbędne jest przekazanie danych teleadresowych kurierowi, czy wystąpienie z prośbą o udzielnie opinii po realizacji zamówienia, a także w celach marketingowych, związanych z oferowaniem produktów przez Mart-Hurt. Jednocześnie, dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytań i skarg, w tym rozwiązywania problemów technicznych, dokonywania rozliczeń, umożliwienia udziału w promocjach i organizowanych przez Mart-Hurt, analiz i badań sposobu korzystania przez klienta z usług świadczonych przez Mart-Hurt, prowadzenia postępowań sądowych i administracyjnych (zwłaszcza w celu dochodzenia roszczeń o zapłatę), czy w celach marketingowych.

 

II. Informacja handlowa

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Mart-Hurt informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej i korzystanie w tym celu z automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celach marketingowych.

Zważywszy na możliwość dowiedzenia się o ofercie Mart-Hurt za pośrednictwem portalu kojarzącego i prezentującego oferty przedsiębiorców o zbliżonych parametrach, wyrażam jednocześnie zgodę na nawiązywanie ze mną kontaktu przez Ceneo.pl sp. z o.o. w ramach prowadzenia indywidualnych badań opinii klienta i na przetwarzanie w tym celu moich danych osobowych, w związku z moim zainteresowaniem ofertą.

 

III. Okres przechowywania danych

Dane gromadzone przez Administratora będą przechowywane przez okres dwóch (2) lat[1], co stanowi okres przedawnienia roszczeń z tytułu zawartej przez kupującego i Mart-Hurt umowy sprzedaży, po czym zostaną trwale usunięte.

 

IV. Forma przetwarzania danych

Dane będą przetwarzane w formie cyfrowej, w formie plików i rekordów gromadzonych w ramach systemu sprzedaży elektronicznej, dostępnego pod adresem mhsklep@gmail.com. Dane w postaci nośnika papierowego będą przetwarzane wyłącznie w celu zawarcia z umowy przewozu towarów bądź innej umowy z przewoźnikiem, mającej na celu dostarczenie kontrahentowi zamówionego towaru. Dane gromadzone na nośnikach elektronicznych zostaną należycie zabezpieczone przed dostępem osób i podmiotów niepowołanych, w szczególności będą objęte ochroną dedykowanego oprogramowania antywirusowego, każdorazowo aktualizowanego.

 

V. Źródła uprawnienia

Administrator może przetwarzać Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy zawartej z Tobą, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych, w tym na podstawie art. 86 § 1 w zw. 70 § 1 Ordynacji podatkowej oraz art. 74 ustawy o rachunkowości.

Mart-Hurt przetwarza też Twoje dane osobowe na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, którym jest:

  • zakładanie i zarządzanie (obsługa) Twoim kontem (lub kontem podmiotu, który reprezentujesz w sklepie internetowym;
  • zdarzenie finansowe;
  • marketingowych przez czas nieokreślony, jednak nie dłużej niż do wyrażenia przez Ciebie sprzeciwu lub cofnięcia zgody;
  • zapobiegania nadużyciom i oszustwom przez okres 10 lat od dnia rozwiązania umowy lub zaistnienia określonego zdarzenia;
  • statystycznych i analitycznych przez okres 3 miesięcy od przeprowadzenia badania statystycznego lub analizy;
  • archiwalnych przez okres 10 lat od dnia rozwiązania umowy;
  • prowadzenia postępowań sądowych lub administracyjnych przez okres trwania takich postępowań;
  • rozliczalności przez okres, w którym Mart-Hurt zobowiązany jest do zachowania danych lub
  • dokumentów je zawierających dla udokumentowania spełnienia wymagań prawnych, w celu umożliwienia kontroli ich spełnienia przez organy publiczne.

 

VI. Dobrowolność i prawo wniesienia sprzeciwu

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i można je zawsze odwołać ze skutkiem na przyszłość pisząc e-mail na adres: mhsklep@gmail.com lub pisemnie na wymieniony powyżej adres siedziby Mart-Hurt.

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Mart-Hurt do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Warszawa, dnia 19 maja 2018 roku.

 

 

 

 

[1] Zgodnie z art. 554 Kodeksu Cywilnego, roszczenia z tytułu sprzedaży dokonanej w zakresie działalności przedsiębiorstwa sprzedawcy (…) przedawniają się z upływem lat 2.

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl